

Giants starten basketbalseizoen met feestelijke Fandag
08.09.2025
Zondag 14 september 2025 zetten de Windrose Antwerp Giants hun deuren wagenwijd open voor alle fans tijdens de jaarlijkse Fandag. De hele namiddag staat de Heylen Vastgoed Basket Campus in het teken van basketbal, plezier en de start van een veelbelovend seizoen.
Sport en animatie voor jong en oud
De dag start om 12.00 uur met een wedstrijd van de Antwerp Giants M19 A tegen Basket Lummen, gecombineerd met een fotoshoot van alle Giants Youth-teams.
Vanaf 14.00 uur barst het officiële programma los met DJ Double A en Karim Kalonji. Bezoekers kunnen hun skills testen tijdens de shooting challenge en genieten van animatie, springkastelen, een uitgebreide fanshop en natuurlijk food & drinks. Dit jaar is er bovendien iets nieuws: laat je gloednieuwe Giants-jersey ter plekke bedrukken met de naam van je favoriete speler.
Hoogtepunten van de dag
Om 17 uur spelen Windrose Antwerp Giants tegen RheinStars Köln. Daarna volgt de officiële ploegvoorstelling. Tot slot vindt om 19 uur de meet & greet en signeersessie, inclusief een gratis poster voor alle aanwezigen, plaats.
De toegang tot de Fandag is helemaal gratis.